Охорона складів
Охорона складів

Експосервіс-П піклується про ваше майно

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

Лунь 9Т

Лунь 7Т
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка

так/ні

так/ні
2
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО
2

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка
2
Вартість обладнання
2
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка
так/ні
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

Лунь 9Т

Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка

так/ні

Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона складів і складських приміщень в Києві та Київській області

Складське приміщення — ласий шматочок для злодія або грабіжника, адже саме тут є велика кількість дорогого обладнання і матеріалів, і все в одному місці. Власнику варто задуматися про необхідність охорони такого приміщення, адже простіше встановити сигналізацію і бути під цілодобовим наглядом, ніж зазнати втрат і збитків. Різноманітність складських приміщень, графік їх роботи, сфера діяльності та інші чинники впливають на специфіку підбору охорони та облаштування охоронними приладами. І якщо вдень на складі знаходиться певна кількість людей, то вночі все це майно залишається без нагляду. У такому випадком ми пропонуємо встановити на склад пультову охорону.

Пультова охорона складу в Києві — це комплекс технічних засобів, спрямований на цілодобовий контроль і спостереження за станом об’єкта протягом доби.

Сигналізація на склад і як вона працює

При грамотному підході установка сигналізації на склад не вимагає великих матеріальних вкладень і багато часу. Компанія Експосервіс — П надає свої послуги на ринку вже 20 років, напрацювавши за ці роки безцінний досвід вирішення різних ситуацій.

Наш фахівець безкоштовно обстежить складське приміщення, і в залежності від займаної площі, кількості місць проникнення та розміщення об’єкта складе найоптимальнішу схему блокування. Обов’язковим компонентом є встановлення датчика на вхідні двері, а також дублюючого датчика всередині складу. Датчик реагує на будь-який рух всередині приміщення, а так само на розбиття віконного скла, якщо воно є. У разі спрацювання сигналізації, охоронний прилад по gsm-каналу передає сигнал диспетчеру на цілодобовому пульті нагляду, який моментально реагує і відправляє на склад, що знаходиться під охороною, групу швидкого реагування. Час прибуття наряду складає від чотирьох до десяти хвилин. У такому випадку зловмисники не встигнуть прихопити нічого цінного, завдати шкоди майну або сховатися. Крім того, охоронна фірма Експосервіс-П несе матеріальну відповідальність за об’єкти, які знаходяться у нас під охороною.

Скільки коштує підключення пультової охорони на склад

Найдорожчим компонентом при підключенні і встановленні пультової сигналізації є прилад, що передає сигнал на цілодобовий пульт нагляду. Наша компанія пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад в користування абсолютно безкоштовно. Таким способом заощадити більше 50% від вартості обладнання. Клієнт оплачує лише вартість встановлених датчиків.

Ми хочемо, щоб відчуття безпеки було доступним кожному!