Охорона ресторанів
Охорона ресторанів

Експосервіс-П піклується про вашу безпеку

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

Лунь 9Т

Лунь 7Т
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка

так/ні

так/ні
2

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка
2
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка
так/ні
Стандарт
Прилад

Лунь 9Т

Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка

так/ні

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона ресторанів, кафе і барів в Києві

Власники ресторанів і кафе в Києві знають, що відвідуваність закладу залежить від його іміджу і атмосфери в ньому. Постійні клієнти вибирають для себе максимально комфортне і, звичайно ж, безпечне місце для відпочинку. Невід’ємним компонентом загального враження від будь-якого ресторану є охорона. І це не обов’язково фізичний пост, тобто людина, яка стоїть при вході в кафе. Іноді він може і не впоратися з ситуацією, що виникла в громадському місці, адже заклади подібного типу знаходяться в зоні максимального ризику. У такому випадку ми рекомендуємо встановити в приміщення і тривожну кнопку, і сигналізацію.

У такий небезпечний час все частіше власники бізнесу розуміють всю серйозність ситуації і звертаються в приватні охоронні структури для підтримки правопорядку, норм поведінки, забезпечення збереження цілісності майна, контролю оплати послуг і дій як відвідувачів, так і персоналу. За допомогою такого простого і недорогого методу власники ресторанів і кафе забезпечують собі хорошу репутацію і економлять кошти.

Установка сигналізації в ресторани і кафе

Одним з основних напрямків охоронної фірми Експосервіс-П є установка пультової сигналізації в ресторани і кафе в місті Київ. Ми надаємо свої охоронні послуги вже більше 20 років, зарекомендувавши себе як стабільна і надійна компанія.

Дуже важливо розуміти і відчувати, що охорона закладу здійснюється цілодобово. Коли спрацьовує людський фактор і охоронець може щось випустити з уваги, на допомогу приходить техніка — пульт централізованого нагляду. З його допомогою контроль за станом на об’єкті ведеться цілодобово, в разі тривоги диспетчер негайно опрацьовує сигнал і відправляє туди групу мобільного реагування.

Охорона підприємств завжди вимагає злагодженої роботи і швидкої реакції, ми завжди виконуємо всі ці умови, працюючи зі своїми клієнтами. Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені нашими послугами і будете рекомендувати нашу фірму своїм друзям і знайомим. Все що вам необхідно зробити — це зв’язатися з нами і поставити задачу, далі ми оперативно виконаємо її.

Скільки коштує підключення пультової охорони

Найдорожчим компонентом при підключенні і установці пультової сигналізації є прилад, який передає сигнал на пульт по виділеній gsm-лінії. Наша компанія пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад в користування абсолютно безкоштовно. Таким способом заощадити більше 50% від вартості обладнання. Клієнт оплачує лише вартість встановлених датчиків і, при необхідності, тривожної кнопки.

Ми хочемо, щоб відчуття безпеки і комфорту було доступним кожному!