Охорона офісів
Охорона офісів

Експосервіс-П піклується про вашу безпеку

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

Лунь 9Т

Лунь 7Т
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка

так/ні

так/ні
2
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО
2

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Тривожна кнопка
2
Вартість обладнання
2
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка
так/ні
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

Лунь 9Т

Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка

так/ні

Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона офісу в Києві

Офісна будівля — це завжди цікавий об’єкт для різних зловмисників, адже саме там знаходиться дорога техніка, меблі, цінні папери та конфіденційна інформація. Все що відбувається в приміщенні — лежить на совісті керівника, тому охорона офісів — це відмінний спосіб захистити себе і свою репутацію.

Зараз, коли рівень злочинності не тільки не падає, але і навпаки — зростає, дуже важливо захистити себе і свої цінності. Нехтування безпекою — це риса поганого і безвідповідального керівника, який ризикує втратити все, що має і навіть більше. У наші дні, напевно, майже не залишилося таких підприємств, які не співпрацюють з фірмами, що займаються охоронними заходами. Охорона офісу в Києві — це необхідність, на яку не слід економити кошти, щоб потім не мати великих матеріальних втрат.

Оптимальним рішенням у такій ситуації є охорона офісу і встановлення охоронної сигналізації, яка буде відповідати всім вимогам і підтримувати необхідний рівень безпеки, повідомляючи своєму керівництву актуальну інформацію про стан на об’єкті.

Сигналізація для офісу і як вона працює

Установка сигналізації в офісні будівлі — одна з наших спеціалізацій. Охоронна фірма Експосервіс-П займається безпекою офісних будівель в Києві вже більше 20 років. Ми забезпечуємо безпеку в приміщенні за допомогою охоронного пульта централізованого нагляду. В офісному приміщенні встановлюються датчики на відкриття і закриття вхідних дверей, датчик на рух і тепло, а також датчик на розбиття скла. Залежно від місця розташування, поверху та займаної площі, ми підбираємо найоптимальніший варіант для вашого офісу. Охоронний прилад передає всю інформацію за допомогою виділеної gsm-лінії на пульт цілодобового спостереження.

Якщо раптом у якийсь момент спрацює сигналізація, диспетчер негайно передає спрацювання і на об’єкт виїжджає група швидкого реагування, яка усуває небезпечну ситуацію. Весь цей процес займає від чотирьох до семи хвилин, відповідно за цей час грабіжники не встигнуть завдати шкоди майну, що-небудь викрасти або нашкодити. Проте, в будь-якому випадку компанія Експосервіс — П несе матеріальну відповідальність за об’єкти, з якими співпрацює.

Охорона підприємств завжди вимагає злагодженої роботи і швидкої реакції, ми завжди виконуємо всі ці умови, працюючи зі своїми клієнтами. Ми впевнені, що ви залишитеся задоволені нашими послугами і будете радити нашу фірму своїм друзям і знайомим. Все що вам потрібно зробити — це зв’язатися з нами і поставити задачу, далі ми виконаємо всі дії самостійно.