Охорона магазинів
Охорона магазинів

Експосервіс-П піклується про ваше майно

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

2

Лунь 7Т
Лунь 7Т
Виносна клавіатура

2

Датчик відкриття

2

Датчик руху

2

Сирена

2

Тривожна кнопка

2

так
ні
Вартість обладнання

2

БЕЗКОШТОВНО
БЕЗКОШТОВНО

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка
ні
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Тривожна кнопка
так
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

2

Виносна клавіатура

2

Датчик відкриття

2

Датчик руху

2

Сирена

2

Тривожна кнопка

2

Вартість обладнання

2

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона магазинів, МАФів, кіосків і торгових точок у Києві

Торгові мережі зараз стрімко розростаються. Мало не щодня ми спостерігаємо, як на вулицях нашого міста з’являються все нові і нові магазини, кіоски та торгові точки. З розвитком торгового бізнесу збільшується і кількість зловмисників, які так і норовлять засунути під куртку кілька одиниць дорогого товару не сплативши.

Сигналізація для магазину в такій ситуації просто необхідна для нормального функціонування цього підприємства. Можна навіть сказати, що сучасний магазин зовсім не можливо уявити без охоронної сигналізації, адже позаштатні ситуації, пов’язані з крадіжками трапляються практично щодня, і вони вимагають швидкого і оперативного вирішення.

Охоронна сигналізація для магазину забезпечує безпеку і захищає інтереси не тільки власників і продавців, а й клієнтів і покупців, які під час перебування всередині магазину можуть стати жертвою злочинного нападу. Також не виключені ситуації, коли кілька клієнтів просто на просто не може поділити щось між собою, простіше кажучи, таких ситуацій може бути безліч і їх запобігання, або ліквідація — основне завдання керівництва магазину.

Сигналізація в магазин, МАФ або кіоск

Сигналізація в магазин або МАФ в Києві — це не розкіш, а необхідність, яка допоможе організувати безпеку в торговому залі, а також захистити всіх працівників і покупців.

Охоронні фірми не тільки надають послуги з охорони, а й контролюють роботу персоналу і поведінку покупців. При добре налагодженій роботі охорони у ваших покупців складається приємне враження про магазин в цілому, що може вплинути на рівень продажів у майбутньому. Пультова охорона, яка найчастіше застосовується в таких випадках, має ряд переваг — це невидиме око, яке постійно спостерігає і контролює торговий зал і складські приміщення.

Як підключити сигналізацію для торгової точки

Сигналізація в кіоск або МАФ встановлюється досить швидко. Зазвичай вся процедура займає трохи більше 3-х годин, в залежності від обраного вами обладнання, датчиків і місця розташування об’єкту, що охороняється. Техніки обов’язково встановлюють датчики відкриття і закриття на вхідні двері, дублюючий датчик руху, і при необхідності, датчик на розбиття віконного скла.

Метод постановки під охорону дуже простий — за допомогою введення комбінації з 4-х цифр на клавіатурі. Кожен продавець або адміністратор може використовувати свій

унікальний код, що буде фіксуватися у нас на пульті цілодобового спостереження. Таким чином, можна перевірити у скільки об’єкт був знятий або поставлений під охорону і зрозуміти сумлінність продавців або адміністрації.

Скільки коштує підключення пультової охорони магазину

Найдорожчим компонентом при підключенні і установці пультової сигналізації є прилад, що передає сигнал по gsm-лінії. Наша компанія Експосервіс-П пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад у користування абсолютно безкоштовно. Таким чином заощадити більше 50% від вартості обладнання. Клієнт сплачує лише вартість встановлених датчиків.

Ми беремо на себе матеріальну відповідальність за об’єкт, який знаходиться у нас під охороною. Наша сигналізація на магазині або кіоску може позбавити вас від безлічі проблем і навіть від тих, які не можуть передбачити найдосвідченіші і висококомпетентні кадри. Ми виконуємо роботу швидко і якісно, звертайтеся до нас і виберемо для вашої торгової точки найоптимальніший варіант підключення сигналізації.