Охорона квартир
Охорона квартир

Експосервіс-П піклується про вашу безпеку

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

Ajax

Лунь
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Світлодіод
2
Сирена
2
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО
2

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Світлодіод
2
Сирена
2
Вартість обладнання
2
Базовый
Прилад
Лунь
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Світлодіод
Сирена
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

Ajax

Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Світлодіод
Сирена
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона квартир у Києві та Київській області

Установка сигналізації в квартиру — це комплекс технічних засобів, що виявляють факт незаконного проникнення на об’єкт, що охороняється і сповіщають про це охоронну службу.

Під пультовою охороною мається на увазі встановлення в приміщенні вашої квартири обладнання, спеціальних датчиків, що реагують на несанкціоноване проникнення всередину, і охоронного приладу, який передає сигнал на цілодобовий пульт спостереження за допомогою gsm-каналу. Іншими словами, якщо двері будуть відкрита не шляхом відкриття замку, а за допомогою лома або інших засобів, то охоронна сигналізація квартири відразу ж спрацює і на місце негайно приїде група оперативного реагування для усунення проблем. Варто відзначити, що час, протягом якого добирається мобільна група від центру зони до об’єкта становить не більше десяти хвилин. Таким чином, зловмисники не встигнуть втекти або викрасти що-небудь і завдати шкоди майну. Крім того, охоронна фірма несе матеріальну відповідальність за майно, що знаходиться під охороною в разі крадіжки або злому.

Наша охоронна фірма Експосервіс — П надає свої послуги на ринку вже 20 років, напрацювавши за ці роки безцінний досвід вирішення різних ситуацій. Нам довіряють багато жителів столиці і рекомендують нас своїм знайомим і друзям, завдяки чому ми маємо відмінну репутацію. Охорона квартир в Києві — одне з наших головних напрямків.

Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте вичерпну консультацію щодо забезпечення безпеки у вашій квартирі, ми розповімо вам, як буде здійснюватися охорона квартири, так само вас порадує вартість сигналізації в квартирі.

 

Як підключити сигналізацію для охорони квартири

Сигналізація в квартиру встановлюється швидко, і жодним чином не псує ремонт. Зазвичай вся процедура займає близько 3-х годин, в залежності від обраного вами обладнання та датчиків. Техніки обов’язково встановлюють датчики відкриття і закриття на вхідні двері, дублюючий датчик руху і тепла в коридорі і, при необхідності, датчик на розбиття віконного скла.

Метод постановки під охорону ви вибираєте самі — за допомогою магнітно-контактного ключа (схожого на ключ від домофона) або ж за допомогою введення комбінації із 4-х цифр на клавіатурі. Кожен член сім’ї (або сусід) може використовувати свій унікальний код, що буде фіксуватися у нас на пульті цілодобового нагляду.

Скільки коштує підключення пультової охорони квартири

Найдорожчим компонентом при підключенні і установці пультової сигналізації є прилад, що передає сигнал по gsm (жсм) каналу. Наша компанія пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад в користування абсолютно безкоштовно. Таким способом заощадити більше 50% від вартості обладнання. Клієнт сплачує лише вартість встановлених датчиків.

Ми хочемо, щоб відчуття безпеки у власній квартирі було доступним кожному!