Охорона гаражів
Охорона гаражів

Експосервіс-П піклується про ваше майно

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

2

Лунь 7Т
Лунь 23Т
Виносна клавіатура

2

Датчик відкриття

2

Датчик руху

2

Сирена

2

Вартість обладнання

2

БЕЗКОШТОВНО
БЕЗКОШТОВНО

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
Лунь 23Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

2

Виносна клавіатура

2

Датчик відкриття

2

Датчик руху

2

Сирена

2

Вартість обладнання

2

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона гаражів і гаражних приміщень в Києві

Останнім часом, на жаль, дуже гостро стоїть проблема безпеки всередині гаражного приміщення. Адже часто під загрозу потрапляє не тільки автомобіль, який там зберігається, а й інше дороге устаткування. Більшість людей вважають, що охоронна система для гаража повинна бути ефективною і недорогою. Саме таким вимогам відповідає обладнання сигналізації нашої охоронної фірми.

Наша автономна охоронна сигналізація для гаража так само є багатофункціональною і універсальною, надійною і доступною.

Ми надаємо свої охоронні послуги по Києву вже більше 20 років, зарекомендувавши себе як успішна та надійна компанія.

Установка сигналізації для гаража

Найважливіший критерій для безпеки будь-якого об’єкта — грамотна організація роботи і правильна установка обладнання кваліфікованим фахівцем. Провідна або безпровідна gsm сигналізація на гараж встановлюється професійними інженерами-електриками за короткий період часу, зазвичай близько 3-х годин, адже монтаж не вимагає ніяких складних робіт. Ми добре знаємо всі «вузькі місця» при пусконаладці і експлуатації даного виду охоронних систем.

GSM сигналізація для гаража — найпопулярніший напрям забезпечення безпеки всередині гаражного приміщення.

Як працює і як підключити сигналізацію в гараж

Пультова сигналізаційна охорона — це централізований пульт спостереження, до якого по бездротовому каналу підключений ваш об’єкт. У разі несанкціонованого проникнення осіб на об’єкт, який знаходиться під охороною, спрацьовують датчики відкриття дверей і руху в приміщенні, сигнал з яких передається на центральний пульт диспетчера, потім на місце негайно виїжджає група мобільного реагування. Час прибуття оперативної групи становить від чотирьох до семи хвилин, так як паркінг компанії Експосервіс-П покриває всі мікрорайони міста Київ.

Скільки коштує підключення пультової охорони в гараж

Найдорожчим компонентом при підключенні і установці пультової сигналізації є прилад, який передає сигнал. Наша компанія пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад в користування абсолютно безкоштовно. Таким чином заощадити більше 50% від вартості обладнання. Клієнт оплачує лише вартість встановлених датчиків та роботу монтажників.

Після проведення огляду та виявлення найнебезпечніших місць на вашому об’єкті, ми підберемо для Вас найоптимальніший варіант пультової охорони за доступними цінами.

Ми несемо відповідальність за об’єкти, що охороняємо, тому всі договори укладаються з матеріальною відповідальністю.