Охорона будинків
Охорона будинків

Експосервіс-П піклується про вашу безпеку

empty
Стандарт
Базовий
Економ
Прилад

Лунь 9Т

Лунь 7Т
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

БЕЗКОШТОВНО
2

* - даний прилад надається на правах безоплатної оренди та є власністю компанії

Єконом
Прилад
2
Виносна клавіатура
2
Датчик відкриття
2
Датчик руху
2
Сирена
2
Вартість обладнання
2
Базовый
Прилад
Лунь 7Т
Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Вартість обладнання
БЕЗКОШТОВНО
Стандарт
Прилад

Лунь 9Т

Виносна клавіатура
Датчик відкриття
Датчик руху
Сирена
Вартість обладнання

БЕЗКОШТОВНО

Обладнання

Безкоштовний комплект обладнання «вхідна група»

Абонплата

Абонплата фіксована та не залежить від кількості виїздів груп реагування

Прибуття

Час прибуття групи  реагування 4-7 хв по Києву

Без штрафів

Відсутність штрафів за помилкові та технічні спрацювання

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.

Охорона приватних будинків і котеджів в Києві та Київській області

Наш будинок — наша фортеця. Ми завжди дбаємо про те, щоб життя в ньому було затишним, комфортним і красивим. Ми купуємо дорогу техніку і меблі для того, щоб підвищити якість свого життя, але бувають випадки, коли з’являються люди, які бажають нажитися на нашому добробуті.

Злом і крадіжка у приватних будинках — явище далеко не рідкісне, тому люди прагнуть убезпечити себе і звертаються в охоронні фірми, адже сучасний світ буквально переповнений злочинністю, а захистити себе і своє житло під силу кожній людині, головне бажання.

Деякі люди вважають, що вони надійно захистили себе, поставивши броньовані вхідні двері, металопластикові вікна з гратами і складний, імпортний замок. Але ні для кого не секрет, що для зловмисників зламати подібний замок — завдання не складне. Але як же тоді захистити себе від таких інцидентів і спати вночі спокійно?

 

Сигналізація для будинків і котеджів

Сигналізація для дому — відмінний варіант для тих, хто не хоче турбуватися про збереження цінностей в будинку і переживати за своє майбутнє. У Києві такі сигналізації користуються високою популярністю у власників приватних заміських будинків і котеджів, а також дач і резиденцій.

Наша охоронна фірма Експосервіс — П займається охороною різних об’єктів і приміщень вже протягом 20 років. Ми маємо великий досвід і довіру наших клієнтів, які впевнені в тому, що (ЖСМ) gsm сигналізація для будинку не підведе ніколи і ні за яких обставин.

Установка сигналізації в будинок має ряд переваг. Наприклад, вона жодним чином не псує інтер’єр, тобто ви можете не хвилюватися за належний вигляд приміщення після ремонту. До того ж, охоронні системи є дуже доступними, дозволити собі їх може будь-який відповідальний громадянин. А легкість в експлуатації вас приємно здивує, так само як і легкість установки, яку краще все-таки довірити компетентним людям, які мають досвід в цій справі.

Як працює і як підключити пультову охорону для будинку

Складні ремонтні та монтажні роботи при установці сигналізації не потрібні, що не може не радувати. Під пультовою охороною мається на увазі установка в приміщенні вашого будинку обладнання, та спеціальних датчиків, що реагують на несанкціоноване проникнення всередину, і охоронний прилад, який передає сигнал на цілодобовий пульт нагляду. Сучасні системи охорони працюють на базі GSM, що забезпечує оперативну

передачу інформації. У разі незаконного проникнення осіб на вашу територію, диспетчер на цілодобовому пульті спостереження обробляє спрацювання і на місце події виїжджає мобільна група реагування.

Варто зазначити, що за час прибуття оперативної групи зловмисники не встигнуть втекти або викрасти що-небудь і нанести шкоду майну. Крім того, охоронна фірма несе матеріальну відповідальність за майно, що знаходиться під охороною, в разі крадіжки або злому.

Скільки коштує установка сигналізації в приватний будинок або котедж

Охоронна фірма Експосервіс-П йде на зустріч своїм клієнтам і підбирає найоптимальніший варіант пультової охорони будинку для кожного індивідуально. Ми можемо безкоштовно оцінити ступінь захисту вашого об’єкта і виявити найбільш небезпечні місця.

Найдорожчим компонентом при підключенні і установці пультової сигналізації є прилад, що передає сигнал на пульт нагляду. Наша компанія пропонує своїм клієнтам взяти цей прилад в користування абсолютно безкоштовно. Таким чином заощадити більше 50% від вартості обладнання. Варто також зазначити, що бездротова система обійдеться вам в кілька разів дорожче, ніж обладнання провідною сигналізацією, вартість так само залежить від кількості використовуваних на об’єкті датчиків.

Наші фахівці швидко встановлять все необхідне обладнання за найвигіднішим для вашого будинку тарифом і надалі вирішать усі питання, пов’язані з обладнанням. Ми любимо та цінуємо своїх клієнтів і завжди прагнемо виконати свою роботу якнайкраще і якісніше.