Про Нас
Про Нас

ТОВ Експосервіс-П — охоронна фірма Києва, яка входить в охоронний холдинг компаній Експосервіс Груп і спрямована виключно на пультову охорону об’єктів по Києву.

Діяльність охоронної фірми дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Безкоштовний сервіс

Безкоштовне сервісне обслуговування і цілодобова технічна підтримка

Групи реагування

Реагування більш ніж 70 нарядами груп швидкого реагування по Києву і області

Спостереження 24/7

Цілодобове спостереження за допомогою власного пульта централізованого нагляду

20 років досвіду

Наша охоронна компанія більше ніж 20 років надає весь спектр охоронних послуг по Україні

ВАША БЕЗПЕКА — НАША ЩОДЕННА ПРАЦЯ

Охоронна фірма Експосервіс-П спеціалізується на установці сигналізації і реагуванні групами мобільного реагування в Києві та Київській області. Пультова охорона проводиться за такими напрямками — охорона офісів, охорона квартир, будинків і котеджів, охорона магазинів, торгових точок, МАФів та кіосків, охорона кафе і ресторанів, складських приміщень та гаражів, та інших об’єктів.

Кожен об’єкт має свої особливості для надання послуг з охорони, і ми можемо забезпечити їх реалізацію. У всіх перерахованих вище випадках організація Експосервіс П безпосередньо несе матеріальну відповідальність за збереження майна, що охороняється.

Наша компанія піклується про те, щоб кожен клієнт в повній мірі міг скористатися послугами, які надаються, тому штат організації комплектується виключно досвідченими фахівцями, а для технічного забезпечення охорони використовується новітня перевірена техніка. Співробітники компанії досконало знають обладнання й можуть проводити як профілактичне обслуговування, так і його ремонт.

Всі співробітники проходять спеціальну підготовку в Києві. Підбір кадрів здійснюється з числа колишніх військовослужбовців та співробітників правоохоронних органів.

Звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте комплекс високоефективних якісних послуг і цілодобову охорону за невелику вартість. Ми також можемо надати вам консультацію з будь-яких питань, які безпосередньо стосуються безпеки і порадити ті системи, які будуть ефективні і прийнятні саме на вашому об’єкті. Наші ціни на встановлення сигналізації на сьогоднішній день найдоступніші у Києві.

Звертайтеся до нас вже зараз, забезпечте себе, своїх рідних та близьких, своє майно і цінності. Ми маємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, уважні до всіх умов, які ви поставите перед нами і готові до виконання будь-яких завдань по забезпеченню вашої безпечної життєдіяльності.

ВІДГУКИ
ВІДГУКИ

Компанія

ПАТ "Світоч"

Відмінною рисою роботи ТОВ «Експосервіс Груп» є високий професіоналізм, організованість співробітників компанії та сильний командний дух. Діловий підхід керівництва, коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких надзвичайних ситуаціях додають упевненості в високому професіоналізмі ТОВ «Експосервіс Груп». Рекомендуємо компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Компанія

ТОВ "Нестле Україна"

За доволі тривалий час співпраці охоронне підприємство показало себе надійним, грунтовним та професійним партнером, що бездоганно працює відповідно до взятих зобов’язань та укладених угод. Діловий підхід та коректна поведінка співробітників, оперативне реагування у будь-яких ситуаціях додають упевненості в професіоналізмі охоронної компанії. Ми довіряємо нашим партнерам та рекомендуємо їх для співпраці.

Компанія

ТОВ "Герд Біллербек ГмбХ"

Важливим фактором в успішній роботі охорони вважаємо безперешкодний прямий доступ до керівництва підприємства, миттєве реагування на будь-які зміни та побажання замовника. Всі зобов’язання виконуються акуратно, якісно, компетентно і в повному обсязі, що дає нам підстави рекомендувати фірму «Експосервіс Груп» в якості надійного партнера.

no-face

Приватний підприємець

Велиско С.О.

Хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П», яка є надійним партнером протягом 12 років. ТОВ «Експосервіс-П» притаманний професійний підхід та своєчасність реагування керівного складу компанії на вирішення поставлених завдань по якісному наданню послуг з охорони. Рекомендуємо цю охоронну компанію як надійного та стабільного ділового партнера.

Охоронна компанія

"Асгар"

Від імені охоронної компанії «Асгар» хочемо висловити свою повагу та вдячність компанії «Експосервіс-П» яка зарекомендувала себе як висококваліфікований та надійний діловий партнер. Ми дуже цінуємо співробітництво між нами, засноване на принципах довіри та взаємоповаги. Сподіваємося, що такий підхід і в подальшому матиме позитивні результати, які дозволять нашим підприємствам впевнено рухатись до кращого.

Наші ліцензії
Наші ліцензії

Діяльність охоронної компанії ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС-П» дозволена ліцензією серії АЕ №526967 МВС України на надання охоронних послуг в сфері державної та приватної власності.

Охоронна компанія ТОВ «ЕКСПОСЕРВІС ГРУП» перша серед компаній, яка пройшла соціальний аудит і отримала сертифікат «Бюро Верітас Сертифікейшн», що підтверджує право на співпрацю з компаніями міжнародного рівня.